logo

Bir Çağrı 5G’yi Durdurun! Corona Virüsü, Chemtrails ve Sorulamayanlar

Tahsin AKIN

facebooktwitter
Tahsin AKIN
tahsin@tahsinakin.com
Bir Çağrı 5G’yi Durdurun! Corona Virüsü, Chemtrails ve Sorulamayanlar

ABD merkezli bir güç dünyayı cezalandırıyor mu? Korku imparatorluğu ile yeni dünya düzenine doğru…

Ulusal hükümetler 5G ve Corona virüsü konusunda hem fikir. Hepsi ağız birliği yapmış ve bir simülasyonun sonucunu hep birlikte uyguluyorlar. Yeni dünya düzeninde ulusal hükümetler merkezi bilinmeyen bir dünya hükümetine mi dönüşüyor?
Hükümetler basını susturuyor mu?. Birçok ülkede 5G’nin zararları tartışılıyor. Stop5G protestoları yapılırken ülkemizde durum nasıl?

Çinli bir mobil şirket: 5G, dünyanın birçok ülkesinde kullanıma sunuluyor. Bizi takip ederek ülkenizdeki 5G gelişmelerden haberdar olun. Twitini korona virüs günlerinde 26 Mart’ta yayınlandı. Peki televizyonlarda bu muhteşem (!) 5G’nin yaygınlaştığını sinyallerin neredeyse tüm dünyaya yayıldığı haberlerini göreniniz var mı?

İşte film burada kopuyor. 5G teknolojisinin zararları gizleniyor. 5G ile yayılan elektromanyetik frekans adeta bir silah olarak kullanılıyor. Birçok analist yeni dünya düzeni söylemlerini son bir kaç yıldır dile getiriyordu. Yoksa şimdi birileri düğmeye mi bastı?

Peki 5G elektromanyetik dalgaları insanlara nasıl zarar veriyor ve etkileri nelerdir?

5G ultra yüksek frekanslar canlılar üzerinde radyasyon etkisine sahip. Bu etki EMF Meter yani elektro manyetik frekans ölçer cihazlarla tesbit edilebiliyor. Yayılan elektromanyetik radyasyon frekansları uzun dönemde sağlık sorunlarına neden oluyor. Bu radyasyona maruz kalan kişilerde electrosmog adı verilen yük oluşur. Bu radyasyon İnsanların bünyelerini zayıflatıyor ve adeta gözlerini kızartıyor. Ateşi yükselenler de yine bu sinyallere daha fazla maruz kalanlardır. Bağışıklık sistemi çöken insanlar çevrelerindeki tüm mikroplara ve hastalıklara karşı daha savunmasız kalır. Bu nedenle Corona virüsünden korunmak için tavsiye edilen kurallara uymamız herkesin faydasına olacaktır.

Bilim İnsanları Uyarıyor

Dünyanın dört bir yanından yaklaşık 250 bilim insanı kısa süre önce, Birleşmiş Milletler (BM) ve Dünya Sağlık Örgütü’ne (DSÖ, WHO) bir dilekçe gönderdi.

5G (beşinci nesil) kablosuz ağın, uzay uydularından 5G de dahil olmak üzere devreye alınmasının acilen durdurulmasını istiyoruz. 5G, daha önceden mevcut olan telekomünikasyon ağları 2G, 3G ve 4G’ye ilaveten, radyo frekansı (RF) radyasyonuna maruz kalmayı büyük ölçüde artıracaktır. RF radyasyonunun insanlar ve çevre için zararlı olduğu kanıtlanmıştır.
5G’nin yayılması, insanlık ve çevre üzerinde bir deney oluşturur ki bu uluslararası hukukta suç olarak tanımlanır.

Uluslararası İtiraz: Dünyada ve Uzayda 5G’yi Durdurun Çığlıkları Yükseliyor

En az beş şirket 5G’yi uzaydan, Dünya’yı güçlü, odaklanmış, yönlendirilebilir ışınlarla kaplayacak olan, düşük ve orta-Dünya yörüngesindeki birleşik 20.000 uydudan sağlamayı teklif etmektedir.
Dünyanın elektromanyetik ortamındaki değişim, yaşam için karasal bazlı antenlerden gelen radyasyondan çok daha büyük bir tehdittir.

Hazırlanan Raporda RF (Radyo Frekans) Radyasyonunun İnsan Sağlığı Üzerindeki Zararları:
Kalp ritmi bozukluğu
Gen ekspresyonu bozulması
Metabolizma bozulması
Bozulan kök hücre gelişimi
Kanserler
Kalp ve damar hastalıkları
Kognitif bozukluk
DNA hasarı
Öğrenme ve hafıza defisitleri
Bozulmuş sperm fonksiyonu ve kalitesi
Düşükler
Nörolojik hasar
Obezite ve diyabet
Oksidatif stres
Çocuklardaki etkileri arasında ise, otizm, dikkat eksikliği, hiperaktivite bozukluğu ve astım bulunmaktadır.
Doğada ise karıncadan kuşa kadar bir çok canlı olumsuz etkilenmektedir.
Raporun tamamı için “5gspaceappeal.org” web sitesini inceleyebilirsiniz.

Hava Bozukluğunun Sebebi 5G Mi? Chemtrails Mi?

5G RF dalgalarının yaygınlaştığı bölgelerde hava hareketlerinde de bir anormallik gözükmekte. Bulutlar bazı bölgelerde hiç olmadığı kadar bulanık ve sisli, bazı bölgelerde ise parçalı bir durumda. Ve corona virüsün kol gezdiği tüm ülkelerde durum aynı. Havaların uzun süre kapalı olması aynı zamanda grip vakalarındaki artışı da beraberinde getirmekte. Bizim görüşümüze göre bu günlerde Chemtrails, HAARP ve 5G teknolojisi aynı anda kullanılmaktadır.
Uydulardan gönderilen 5G radyo frekansları 5G kule ve antenleri ile etkisini karada yaygınlaştırıyor. Chemtrails kaynaklı nano parçacıklar bu teknolojiyle bütünleşerek havadaki etkisini daha da yaygınlaştırıyor.

Atmosfer Değiştirilebiliyor mu? Yoksa Tüm Bunlar Komplo mu?

Chemtrails ve Aerosol ile atmosfer 1996’dan beri hızlı bir şekilde değiştirilmekte. İklim teröristleri sahte bulutlarla yağmur yağdırıyor, güneşi engelliyor ve artık hava sıcaklığını da değiştirebiliyorlar. Gelecekte tüm canlılar bundan daha fazla etkilenecek.
Bir mucit Andrew Waxmanski, 2003 yılında Kasırga Kontrol Sistemi patentini aldı. Ses jeneratörleri ile atmosfere gönderilen dalgalarla kasırga oluşturuldu ve yağmur yağdırılabildi. Her yıl kasırgalarla boğuşan ABD’nin mega jeneratörlerle kasırga yapabilme ve aynı zamanda kasırganın yönünü değiştirebilecek bir cihazı var.
Meraklıları için patent detayı: https://patents.justia.com/patent/20030085296

Coronavirüs’ten en çok etkilenen İtalya’daki hava trafiğinde ilginç bir detay dikkatlerden kaçmadı. Terörist uçaklar acaba Chemtrails spreyi mi sıkıyor? flightradar24.com’daki hava trafiği insanların sinek gibi ilaçlandığı yorumlarına sebep oldu.
Bu uçaklardan ülkemizde ne kadar var?

Ne Zaman Kurtulacağız?

…Belirledikleri süre dolduktan sonra güneş doğacak ve yaşam eski haline dönecek. Fakat güç, iktidar ve para artık yeni sistemin patronlarında olacak.

Basında bazı kalemler işi şova dökerken bazıları korkuyu tetikliyordu. BBC’nin bir haberinde ABD Başkanı Trump, ‘Maalesef ABD’de çok sayıda kişi ölecek’ dedi. ABD medyasında; yetkililerin zor bir haftaya girileceği ve ölü sayısında zirveye ulaşılacağı uyarıları yapıldı.
Ülkemizde de ismini veremeyeceğimiz bazı uzmanlar TV programlarında hükümetlere adeta komuta veriyor. Durumu daha da kötüleştirin! Daha fazla ölüm haberleri ve daha fazla korku görmek isteyenler var!
Öyle görünüyor yaşadıklarımız. Bir muhabir sokaklarda acayip tipli insanlar var. Her yer bomboş. Bu artık virüsün değil korkunun sessizliği diyordu…

Dünyadan 5G Tepkileri

İsviçreliler 5G’yi protesto etti.
Brüksel Çevre Bakanlığı 5G’ye geçişi, “Biz Kobay Değiliz” açıklaması ile durdurdu.
Belçika, radyasyon riski nedeniyle 5G projesini durdurdu.
İngiltere’de 5G baz istasyonları koronavirüs nedeniyle ateşe verildi.
İtalya’daki 150 şehir 5G’ye hayır dedi, mahkemeler, sağlık sorunlarıyla ilgili olarak hükümet ile telekom şirketlerini sorumlu tuttu.
Avrupa genelinde her geçen gün 5G protestoları giderek artıyor. Halk 5G’yi istemiyor.
change.org web sitesinde onlarca ülkeden 5G karşıtı kampanyalar başlatıldı.
Bazı sosyal ağlar 5G ve Coronavirüs içeriklerine sansür uyguladı.
İnsanların bir kısmı sadece internetten prostesto yaparken bir kısmı ise çeşitli eylemlerde bulundu.

Dünyada bu kargaşalar yaşanırken Rusya corona virüsü konusunda dayanıklı çıktı. Sebebi ise 5G teknolojisinin Rusya ordusu engeline takılması.
Çin’nin Wuhan şehrinin 5G için pilot bölge seçildiğini artık bilmeyenimiz kalmadı.

Chemtrails SAÇMALIĞI mı? 5G Komplo mu?

Chemtrails söz konusu olduğunda saçmalık, gizli teknolojiler anlatıldığında ise hemen komplo teorisi ifadeleri kullanılıyor.
Halen daha ikna olmayanlar için belki bu resim çok şey anlatabilir.

Hollanda’daki Almere kentinde bir okul bahçesinde elektro Manyetik frekans ölçüldü ve sonuçlar hiç memnun edici değil.

2 Nisan 2020 tarihinde Romanya’da 5G anteninin bir bacada saklanıp kamufle edildi.

 

İngilitere‘de Gateshead şehrinde sokak lambalarına takılan 5G teknolojisinin insan sağlığına zararlı olduğu, bazı kadınların düşük yaptığı mahkeme konusu oldu. Mark Steele bölgede artan hastalık ve kanserden şikayetçi olduklarını gizlice 5G’nin piyasaya sürülmesinin tehlikelerini vurguluyor. Mark Steele 5G hakkında halkı uyarmaya devam ediyor, sosyal ağlarda Anti 5G konuşmaları yapmaktadır, videolarının bir kısmı facebook tarafından sansüre uğradı.

Honkong da Çinliler hastalığa neden olduğu için 5g kulelerini yok ediyor.

Wuhan’da halk sokaklara döküldü, kendilerine engel olan güvenlik güçlerine karşı direniyorlar çünkü kendilerini öldüren şeyin aslında 5G olduğunu anladılar.

Twitterda en dikkat çeken yorum: Hong Kong’daki vatandaşlar 5G kulesini yıkıyor. Yoksa sadece  oturup gözlerimizin kaynamasını mı bekleyeceğiz?
Bu ifadeye dikkat edin. 5G dalgaları insan bünyesine zarar veriyor, ateş yüksekliği ve gözlerdeki kızarıklık koronavirüsü belirtisi aynı zamanda.

Bir twitter kullanıcısının tweti yorumsuz: (5G direği yakılıyor)Dünyanın bir yerinde birisi doğru şeyi yaptı.5G bu dünyanın bir kanser ağıysa, bu bir kemoterapidir. #Stop5G

İngiltere Birmigham şehrinde bir 5G kulesi daha ateşe verildi.

Ülkemizde 5G kuleleri nerede? HAARP teknolojisi kullanılıyor mu? Elektrik direği, sokak lambası olarak gördüklerimiz gerçekten de sadece elektrik direği ve sokak lambası mı?

Ne düşündüğünü söyle, Covid-19 nedeniyle bu salgın mı yoksa gerçekten 5G mi?

Etiketler: » » » » » » » » »
918 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?
#

Bir Çağrı 5G’yi Durdurun! Corona Virüsü, Chemtrails ve Sorulamayanlar” için 1 yorum

 1. 3yorhan : diyor ki:

  Birilerinin insanlığa çok büyük korku yaşatmak istediği açık. Öyle korku var ki ölsek de olur ama virüsten olmasın demeye başlayacaklar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Kurtlar Vadisini Bir De Bu Gözle Okuyun

  31 Mayıs 2020 Dünya, Genel, Köşe Yazıları

  Bir gün ormanlık ve puslu bir vadide bir Sibirya kurdu, bir Alman kurdu, bir de Türk Kurdu gidiyorlarmış. Karşılarına bir koyun çıkmış. Alman kurdu hemen atılmış. Arkadaşlar siz bana bırakın ziyafet için önlüklerinizi bağlayın demiş. Koyun o arada çalılıkların arkasında otluyormuş. Alman kurdu önce Hitler gibi bir nara atmış eşeden köşeden yallah diyerek saldırmış koyuna. Yeşil otların arasındaki çukura düşüp ayağını yaralamış. Eli boş diğer kurtların yanına ayağı aksayarak dönmüş. Ne oldu dediklerinde istesem yakalardım ama koyunda corona virü...
 • Birleşmiş Milletler’in New York’taki Karargâh Binasının Arsası

  18 Mayıs 2020 Genel, Köşe Yazıları, Kültür Sanat, Tarih, Tüm Manşetler

  Televizyonda sık sık gördüğümüz Birleşmiş Milletler binasının tam adı "Birleşmiş Milletler'in New York'taki karargâh binası"dır. Böylesine önemli bir yerin arazisi nasıl BM ye tahsis edildi veya satın alındı hiç düşündünüz mü? 1949-1950 yılları arasında inşa edilen bu yapının yerini Rockefeller ailesine aittir. Manhattan'dan fazla izole olması nedeni ile Nelson Rockefeller bir miktar ek satın alma düzenledi. Bu 8,5 milyon dolarlık satın almadır. Bu para baba John D. Rockefeller, Jr. tarafından sağlandı. Binanın ana mimarları Le Corbusier ve ...
 • Şeytan ve Nefis Sohbeti – Ah Hoca Efendi

  16 Mayıs 2020 Köşe Yazıları

  Yıllar öncesiydi. Kars taraflarında bir camiye girdim. Kürsüde bir hoca efendi sohbet ediyor. Cemaat dağınık bir şekilde oturmuş. İhtiyar dedeler bir köşeye çekilmiş birisi duvara yaslanmış, öteki bir direğe yaslanmış ayaklarını uzatmış, bir diğeri düşünceli bir şekilde boynunu bükmüş yere bakıyor sohbeti dinliyorlardı. İhtiyarların arasına girdim bir kenara oturuverdim. 12-13 yaşlarında belki biraz daha küçüktüm. Hoca efendiden nefis isminde bir kelime duydum biraz da açtım açıkçası aklıma yemek geldi.  Güzel nefis mis gibi bir yemek hayal ett...
 • Rekorları Tersten Kıranlar; Sokaktan Beş Yıldızlı Otele

  10 Mayıs 2020 Dünya, Genel, Gündem, Köşe Yazıları, Tüm Manşetler

  Bazen her şeyin en kötüsü bizi bulur ya. Kaçmak istersin kaçamazsın. Kötü gibi görünsede senin iyiliğin ile sonuçlanabilir. ABD New York'tan böyle bir haber geldi. Evsizler salgın sebebi ile 5 yıldızlı oteller de misafir edilecekmiş. İnşallah hayatımızda her zor şey böyle sonuçlanır. NEW YORK — Vali Andrew Cuomo’nun kararı çerçevesinde, New York’taki metro istasyonları 115 yıl sonra ilk kez geçtiğimiz Çarşamba gecesinden itibaren gece yarısından sonra kapanmaya başladı. Metroda yaşayan yüzlerce evsiz kentin çeşitli bölgelerinde otellere ve s...