logo

Bir Çağrı 5G’yi Durdurun! Corona Virüsü, Chemtrails ve Sorulamayanlar

Tahsin AKIN

facebooktwitter
Tahsin AKIN
tahsin@tahsinakin.com
Bir Çağrı 5G’yi Durdurun! Corona Virüsü, Chemtrails ve Sorulamayanlar

ABD merkezli bir güç dünyayı cezalandırıyor mu? Korku imparatorluğu ile yeni dünya düzenine doğru…

Ulusal hükümetler 5G ve Corona virüsü konusunda hem fikir. Hepsi ağız birliği yapmış ve bir simülasyonun sonucunu hep birlikte uyguluyorlar. Yeni dünya düzeninde ulusal hükümetler merkezi bilinmeyen bir dünya hükümetine mi dönüşüyor?
Hükümetler basını susturuyor mu?. Birçok ülkede 5G’nin zararları tartışılıyor. Stop5G protestoları yapılırken ülkemizde durum nasıl?

Çinli bir mobil şirket: 5G, dünyanın birçok ülkesinde kullanıma sunuluyor. Bizi takip ederek ülkenizdeki 5G gelişmelerden haberdar olun. Twitini korona virüs günlerinde 26 Mart’ta yayınlandı. Peki televizyonlarda bu muhteşem (!) 5G’nin yaygınlaştığını sinyallerin neredeyse tüm dünyaya yayıldığı haberlerini göreniniz var mı?

İşte film burada kopuyor. 5G teknolojisinin zararları gizleniyor. 5G ile yayılan elektromanyetik frekans adeta bir silah olarak kullanılıyor. Birçok analist yeni dünya düzeni söylemlerini son bir kaç yıldır dile getiriyordu. Yoksa şimdi birileri düğmeye mi bastı?

Peki 5G elektromanyetik dalgaları insanlara nasıl zarar veriyor ve etkileri nelerdir?

5G ultra yüksek frekanslar canlılar üzerinde radyasyon etkisine sahip. Bu etki EMF Meter yani elektro manyetik frekans ölçer cihazlarla tesbit edilebiliyor. Yayılan elektromanyetik radyasyon frekansları uzun dönemde sağlık sorunlarına neden oluyor. Bu radyasyona maruz kalan kişilerde electrosmog adı verilen yük oluşur. Bu radyasyon İnsanların bünyelerini zayıflatıyor ve adeta gözlerini kızartıyor. Ateşi yükselenler de yine bu sinyallere daha fazla maruz kalanlardır. Bağışıklık sistemi çöken insanlar çevrelerindeki tüm mikroplara ve hastalıklara karşı daha savunmasız kalır. Bu nedenle Corona virüsünden korunmak için tavsiye edilen kurallara uymamız herkesin faydasına olacaktır.

Bilim İnsanları Uyarıyor

Dünyanın dört bir yanından yaklaşık 250 bilim insanı kısa süre önce, Birleşmiş Milletler (BM) ve Dünya Sağlık Örgütü’ne (DSÖ, WHO) bir dilekçe gönderdi.

5G (beşinci nesil) kablosuz ağın, uzay uydularından 5G de dahil olmak üzere devreye alınmasının acilen durdurulmasını istiyoruz. 5G, daha önceden mevcut olan telekomünikasyon ağları 2G, 3G ve 4G’ye ilaveten, radyo frekansı (RF) radyasyonuna maruz kalmayı büyük ölçüde artıracaktır. RF radyasyonunun insanlar ve çevre için zararlı olduğu kanıtlanmıştır.
5G’nin yayılması, insanlık ve çevre üzerinde bir deney oluşturur ki bu uluslararası hukukta suç olarak tanımlanır.

Uluslararası İtiraz: Dünyada ve Uzayda 5G’yi Durdurun Çığlıkları Yükseliyor

En az beş şirket 5G’yi uzaydan, Dünya’yı güçlü, odaklanmış, yönlendirilebilir ışınlarla kaplayacak olan, düşük ve orta-Dünya yörüngesindeki birleşik 20.000 uydudan sağlamayı teklif etmektedir.
Dünyanın elektromanyetik ortamındaki değişim, yaşam için karasal bazlı antenlerden gelen radyasyondan çok daha büyük bir tehdittir.

Hazırlanan Raporda RF (Radyo Frekans) Radyasyonunun İnsan Sağlığı Üzerindeki Zararları:
Kalp ritmi bozukluğu
Gen ekspresyonu bozulması
Metabolizma bozulması
Bozulan kök hücre gelişimi
Kanserler
Kalp ve damar hastalıkları
Kognitif bozukluk
DNA hasarı
Öğrenme ve hafıza defisitleri
Bozulmuş sperm fonksiyonu ve kalitesi
Düşükler
Nörolojik hasar
Obezite ve diyabet
Oksidatif stres
Çocuklardaki etkileri arasında ise, otizm, dikkat eksikliği, hiperaktivite bozukluğu ve astım bulunmaktadır.
Doğada ise karıncadan kuşa kadar bir çok canlı olumsuz etkilenmektedir.
Raporun tamamı için “5gspaceappeal.org” web sitesini inceleyebilirsiniz.

Hava Bozukluğunun Sebebi 5G Mi? Chemtrails Mi?

5G RF dalgalarının yaygınlaştığı bölgelerde hava hareketlerinde de bir anormallik gözükmekte. Bulutlar bazı bölgelerde hiç olmadığı kadar bulanık ve sisli, bazı bölgelerde ise parçalı bir durumda. Ve corona virüsün kol gezdiği tüm ülkelerde durum aynı. Havaların uzun süre kapalı olması aynı zamanda grip vakalarındaki artışı da beraberinde getirmekte. Bizim görüşümüze göre bu günlerde Chemtrails, HAARP ve 5G teknolojisi aynı anda kullanılmaktadır.
Uydulardan gönderilen 5G radyo frekansları 5G kule ve antenleri ile etkisini karada yaygınlaştırıyor. Chemtrails kaynaklı nano parçacıklar bu teknolojiyle bütünleşerek havadaki etkisini daha da yaygınlaştırıyor.

Atmosfer Değiştirilebiliyor mu? Yoksa Tüm Bunlar Komplo mu?

Chemtrails ve Aerosol ile atmosfer 1996’dan beri hızlı bir şekilde değiştirilmekte. İklim teröristleri sahte bulutlarla yağmur yağdırıyor, güneşi engelliyor ve artık hava sıcaklığını da değiştirebiliyorlar. Gelecekte tüm canlılar bundan daha fazla etkilenecek.
Bir mucit Andrew Waxmanski, 2003 yılında Kasırga Kontrol Sistemi patentini aldı. Ses jeneratörleri ile atmosfere gönderilen dalgalarla kasırga oluşturuldu ve yağmur yağdırılabildi. Her yıl kasırgalarla boğuşan ABD’nin mega jeneratörlerle kasırga yapabilme ve aynı zamanda kasırganın yönünü değiştirebilecek bir cihazı var.
Meraklıları için patent detayı: https://patents.justia.com/patent/20030085296

Coronavirüs’ten en çok etkilenen İtalya’daki hava trafiğinde ilginç bir detay dikkatlerden kaçmadı. Terörist uçaklar acaba Chemtrails spreyi mi sıkıyor? flightradar24.com’daki hava trafiği insanların sinek gibi ilaçlandığı yorumlarına sebep oldu.
Bu uçaklardan ülkemizde ne kadar var?

Ne Zaman Kurtulacağız?

…Belirledikleri süre dolduktan sonra güneş doğacak ve yaşam eski haline dönecek. Fakat güç, iktidar ve para artık yeni sistemin patronlarında olacak.

Basında bazı kalemler işi şova dökerken bazıları korkuyu tetikliyordu. BBC’nin bir haberinde ABD Başkanı Trump, ‘Maalesef ABD’de çok sayıda kişi ölecek’ dedi. ABD medyasında; yetkililerin zor bir haftaya girileceği ve ölü sayısında zirveye ulaşılacağı uyarıları yapıldı.
Ülkemizde de ismini veremeyeceğimiz bazı uzmanlar TV programlarında hükümetlere adeta komuta veriyor. Durumu daha da kötüleştirin! Daha fazla ölüm haberleri ve daha fazla korku görmek isteyenler var!
Öyle görünüyor yaşadıklarımız. Bir muhabir sokaklarda acayip tipli insanlar var. Her yer bomboş. Bu artık virüsün değil korkunun sessizliği diyordu…

Dünyadan 5G Tepkileri

İsviçreliler 5G’yi protesto etti.
Brüksel Çevre Bakanlığı 5G’ye geçişi, “Biz Kobay Değiliz” açıklaması ile durdurdu.
Belçika, radyasyon riski nedeniyle 5G projesini durdurdu.
İngiltere’de 5G baz istasyonları koronavirüs nedeniyle ateşe verildi.
İtalya’daki 150 şehir 5G’ye hayır dedi, mahkemeler, sağlık sorunlarıyla ilgili olarak hükümet ile telekom şirketlerini sorumlu tuttu.
Avrupa genelinde her geçen gün 5G protestoları giderek artıyor. Halk 5G’yi istemiyor.
change.org web sitesinde onlarca ülkeden 5G karşıtı kampanyalar başlatıldı.
Bazı sosyal ağlar 5G ve Coronavirüs içeriklerine sansür uyguladı.
İnsanların bir kısmı sadece internetten prostesto yaparken bir kısmı ise çeşitli eylemlerde bulundu.

Dünyada bu kargaşalar yaşanırken Rusya corona virüsü konusunda dayanıklı çıktı. Sebebi ise 5G teknolojisinin Rusya ordusu engeline takılması.
Çin’nin Wuhan şehrinin 5G için pilot bölge seçildiğini artık bilmeyenimiz kalmadı.

Chemtrails SAÇMALIĞI mı? 5G Komplo mu?

Chemtrails söz konusu olduğunda saçmalık, gizli teknolojiler anlatıldığında ise hemen komplo teorisi ifadeleri kullanılıyor.
Halen daha ikna olmayanlar için belki bu resim çok şey anlatabilir.

Hollanda’daki Almere kentinde bir okul bahçesinde elektro Manyetik frekans ölçüldü ve sonuçlar hiç memnun edici değil.

2 Nisan 2020 tarihinde Romanya’da 5G anteninin bir bacada saklanıp kamufle edildi.

 

İngilitere‘de Gateshead şehrinde sokak lambalarına takılan 5G teknolojisinin insan sağlığına zararlı olduğu, bazı kadınların düşük yaptığı mahkeme konusu oldu. Mark Steele bölgede artan hastalık ve kanserden şikayetçi olduklarını gizlice 5G’nin piyasaya sürülmesinin tehlikelerini vurguluyor. Mark Steele 5G hakkında halkı uyarmaya devam ediyor, sosyal ağlarda Anti 5G konuşmaları yapmaktadır, videolarının bir kısmı facebook tarafından sansüre uğradı.

Honkong da Çinliler hastalığa neden olduğu için 5g kulelerini yok ediyor.

Wuhan’da halk sokaklara döküldü, kendilerine engel olan güvenlik güçlerine karşı direniyorlar çünkü kendilerini öldüren şeyin aslında 5G olduğunu anladılar.

Twitterda en dikkat çeken yorum: Hong Kong’daki vatandaşlar 5G kulesini yıkıyor. Yoksa sadece  oturup gözlerimizin kaynamasını mı bekleyeceğiz?
Bu ifadeye dikkat edin. 5G dalgaları insan bünyesine zarar veriyor, ateş yüksekliği ve gözlerdeki kızarıklık koronavirüsü belirtisi aynı zamanda.

Bir twitter kullanıcısının tweti yorumsuz: (5G direği yakılıyor)Dünyanın bir yerinde birisi doğru şeyi yaptı.5G bu dünyanın bir kanser ağıysa, bu bir kemoterapidir. #Stop5G

İngiltere Birmigham şehrinde bir 5G kulesi daha ateşe verildi.

Ülkemizde 5G kuleleri nerede? HAARP teknolojisi kullanılıyor mu? Elektrik direği, sokak lambası olarak gördüklerimiz gerçekten de sadece elektrik direği ve sokak lambası mı?

Ne düşündüğünü söyle, Covid-19 nedeniyle bu salgın mı yoksa gerçekten 5G mi?

Etiketler: » » » » » » » » »
1406 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+8 = ?
#

Bir Çağrı 5G’yi Durdurun! Corona Virüsü, Chemtrails ve Sorulamayanlar” için 1 yorum

 1. 3yorhan : diyor ki:

  Birilerinin insanlığa çok büyük korku yaşatmak istediği açık. Öyle korku var ki ölsek de olur ama virüsten olmasın demeye başlayacaklar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Kahlenberg(Alaman Dağı)

  23 Eylül 2020 Köşe Yazıları, Politika, Tarih, Tüm Manşetler

  Bazılarına göre Kahlenberg deyince akıllara Danimarkalı ünlü futbolcu Thomas Kahlenberg gelebilir. Oysa tarihimizin dönüm noktalarından birisi olan bir muhaberenin yaşandığı yerin adıdır Kahlenberg. Günümüzde orta Avrupa da olan Viyana’ya gelen herkesin çıktığı veya çıkarıldığı, İstanbul’daki Çamlıca tepesine benzeyen tepedir. 12 Eylül 1683'te Osmanlı İmparatorluğu ile Kutsal Roma-Cermen İmparatorluğu orduları arasında yapılan meydan muhasebesi Kahlenberg Muharebesi ya da Osmanlıların verdiği isimle Almandağı Muharebesi olarak bilinir. Muhar...
 • 40 Ton Altın’ın Hikayesi

  11 Eylül 2020 Köşe Yazıları, Tarih

  40 Ton Altın'ın Hikayesi ve Baş Rostolar Bir Umut Hikayesi Serisi devam ediyor. 40 Ton Altın'ın Hikayesi Başlıyor Burada dinleyecekleriniz gerçek hayat hikayelerinden esinlenerek kurgulanmış olabilir. Ufukta kara gözüktü. Suvari Bey heyecanlıdır. Yol boyunca Çarkçıbaşı ile görüşmüş bir aksilik çıkmaması için tanrıya dua etmiştir. Yolu uzun, yükü ağırdır. Tayfa yükten habersiz ama yükün önemini kaptanların ciddiyetinden anlamıştır. Korumalar eşliğinde bu gemi limana yanaşır.  Nihayet büyük yük ve büyük emanet Kitauların ülkesine ulaştırılmış...
 • Cin Nedir? Cinlerin Özellikleri Nelerdir?

  30 Temmuz 2020 Köşe Yazıları

  Cin, duyu organlarıyla algılanamayan, çeşitli şekillere girebilen, ateşten yaratılmış, ruhanî varlıklara verilen bir addır. Kuranı Kerimde Rahman Süresi 15.inci ayette şöyle tanımlanmaktadır: Cinleri dumansız, saf alevden yarattı. “CİN” adıyla bilinen gerçeği itibarıyla insan gözü tarafından görülemeyen bazen de sahip oldukları özellikler dolayısıyla, bazı insanlara maddemsi görüntüler verebilen canlılardır. Kur’ân-ı Kerîm’de “CİN” kelimesiyle tanımlanan; halk arasında “peri”, “dev”, “hayalet”, “cin”, “ecinni” diye bilinen; görüntülerine gö...
 • Kozan mı? Lozan mı?

  23 Temmuz 2020 Genel, Gündem, Köşe Yazıları, Politika, Tarih, Tüm Manşetler

  Tarihsel süreçleri tüm yanlarıyla değerlendirmek gerektiğinden Lozan görüşmelerini ve Kozan ilçesinin tarihsel bağlarını araştırmak gerekiyor. Lozan gündeme geldiğinde Ermenilerin sesi çok çıkar Kozan dendiğinde de eski Kilikya Ermenilerinin sesi çok çıkarmış. Her yıl 24 temmuz da Türkiye Cumhuriyetinin imzalamış olduğu Lozan Barış Antlaşması gündeme gelir. İsviçre'nin Lozan (Lausanne) şehrinde 1923 Türk Kurtuluş Savaşı sonunda, yeni Türk devleti ve diğer imzacı ülkeler arasında yapılan barış antlaşması ile Türkiye’nin tam bağımsızlığını bütün...