logo

Ünlü Yıldızların Güzellik Sırları

Ünlü Yıldızların Güzellik Sırları

Güzelliğiyle her kesimden insanın hayran kaldığı Hollywood Yıldızlarının makyajsız hallerini gördüğümüzde hepimizin ağzı açık kalır nerdeyse. Çünkü yıldızların makyajsız halleri ile makyajlı halleri arasında dağlar kadar fark olduğu hemen ortaya çıkar. Öyle ki, bu yıldızlar makyajsız olarak sokağa çıktıklarında sıradan insanlardan farkları kalmaz. Çoğu insan karşılaştığı bu kişinin ünlü bir aktris ya da şarkıcı olduğuna ihtimal bile vermez.

Peki nasıl oluyor da bu kadınlar birkaç makyaj hilesiyle veya makyaj yöntemiyle birdenbire bu kadar değişebiliyor. Ünlülerin makyaj sırlarını kendi açıklamalarına göre sıralayalım:
Kate Winslet: İyi bir göz kreminin yerini hiçbir şey tutamaz. Stresliyken, seyahatteyken çöken göz altlarınızın en ihtiyaç duyduğu şey kendi ihtiyacına uygun bir kremdir.

Mary J. Blige: Her koşulda ne olursa olsun, gece yüzünüzü su ile temizleyin. Susuz temizleme asla suyun yerini tutamaz. Makyaj olsun olmasın, yüzünüze su değdirmeden yatağa gitmeyin.

Gwyneth Paltrow: Cildi için omega 3 yağı kullanıyor. Cildime yağ sürmeyi seviyor.

Lucy Liu: Cildini canlandırmak için bir küp buzu yüzünde gezdiriyor. Cildi anında canlandıran bu formül aynı zamanda taze görünümün de sırrı.

America Ferrera: Su içmeyi arttırdığı günden beri cildinin, tırnaklarının ve saçlarının daha pürüzsüz ve sağlıklı göründüğünü söylüyor. Güzelliğinin sırrı olarak bol su içmesini gösteriyor.

Scarlett Johansson: Yüzüne ışıltı eklemek istediği zaman, cildinin bazını mat yapıyormuş. Mat tene parıltılı ruj ya da allık sürerek dikkat çekici bir görünüm elde ediyormuş.

Liv Tyler: Fondöteni ve allığı (hafif pembe) uyguladıktan sonra şeffaf bir toz pudrayla üstünden geçin. Sonra biraz gülsuyu spreyi sıkın. Birkaç dakika bekleyin. Sonuç; transparan ve makyajsız gibi görünen  bakımlı bir ten…

Rachel Bilson: Güneşte kalmış gibi doğal bir görünüm için, yanaklarına ve göz kapaklarına bronzlaştırıcı toz pudrayı hafifçe sürüyormuş.

Eva Mendes: Makyaj yapmak istemediğiniz günlerde günlük nemlendiricinizle ışıltılı bronzlaştırıcınızı (bir damla) karıştırın. Bunu yüzünüze sürün, bakımlı ve parlak görünürsünüz makyaja gerek olmadan…

Ellen Pompeo: Buğulu bir göz makyajı için göz kapaklarınıza nemlendirici sürün. Bundan sonra göz kalemi uyguladığınızda o kendiliğinden dağılıp buğulu bir görünüm alacaktır.

Etiketler: »
1098 Kez Görüntülendi.
e-ticaret paketleri
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?