logo

Trump’a Tapmaya Başlayan Adamın Sonu

Trump’a Tapmaya Başlayan Adamın Sonu

Hindistan’da rüyasında gördükten sonra ABD Başkanı Donald Trump’a tapmaya başlayan Bussa Krişna, Trump’ın corona virüsüne (Covid-19) yakalandığını öğrendikten sonra depresyona girdi, ardından kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi.
Hindistan’ın Telangana eyaletindeki Konney köyünde yaşayan Bussa Krişna, rüyasında gördüğü ABD Başkanı Donald Trump’a ‘Hint tanrısı’ gibi tapmaya başladı.

Dünya basınında yoğun ilgi gören Krişna’nın, Trump’ın corona virüsüne yakalandığını öğrenince depresyona girdiği ve kalp krizinden yaşamını yitirdiği öğrenildi.
Düzgün bir şekilde yemek yemeyen Krişna’nın, Donald Trump’ın coronayı yenmesi için 4 gün oruç tuttuğu belirtildi. Ailesiyle çay içtiği sırada rahatsızlanan Krişna, hastaneye kaldırıldı. Doktorlar, Krişna’nın ailesine kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiğini söyledi.

Krişna, daha önce Trump ile ilgili yaptığı açıklamada onu rüyasında gördüğünü ve kendisine mutluluk verdiğini ifade etmişti. “Bana muazzam bir mutluluk veriyor” diyen Krişna, “Dolayısıyla diğer tanrıları bırakıp ona dua etmeye başladım” ifadelerini kullanmıştı.

1691 Kez Görüntülendi.
e-ticaret paketleri
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?
#

Trump’a Tapmaya Başlayan Adamın Sonu” için 1 yorum

  1. 3yorhan : diyor ki:

    Adam iyileştiğini duymamış mı demekki