logo

Tadilat yaparken okulun duvarında tesadüfen bulunan 63 yıllık cüzdanın içinden çıkanlar şoke etti

Tadilat yaparken okulun duvarında tesadüfen bulunan 63 yıllık cüzdanın içinden çıkanlar şoke etti

ABD’de 1957 yılında kaybedilen bir kırmızı cüzdan, Ohio’da bir okulun duvarında saklı halde bulundu

ABD’nin Ohio, North Canton ortaokulunda bekçilik yapan Chas Pyle, 63 yıl önce kaybolan bir kırmızı cüzdanın, dolabın arkasına sıkıştığını fark etti.
İçindekileri araştırdıktan sonra okul, bu çantanın okulun eski öğrencisi Patti Rumfola’ya ait olduğunu belirledi.
Çantayı 1957’de kaybeden Rumfola, 2013’te yaşamını yitirmişti. Ancak okul, çantayı iade etmek için Rumfola’nın çocuklarıyla iletişime geçmeyi başardı.Okul, Facebook paylaşımında şunları söyledi: “Birçok kişinin Facebook’ta yaptığı araştırma sayesinde Patti’nin ailesine ulaşabildik. Ne yazık ki, Patti’nin vefat ettiğini öğrendik. Patti’nin 5 çocuğu, aile toplantısı için sonbaharda bir araya geldi ve Hoover Lisesi’ndeki genç annelerinin hayatına göz atmak için çantayı açtı.”

Rumfola’nın çocuklarının izniyle okul, çantada Rumfola’nın kimlik kartı, çeşitli kulüplere üyelik kartları, birkaç bilet ve ailesinin, arkadaşların ve bir köpeğin fotoğraflarının yanı sıra dokuz demir para çıktığını açıkladı.

Fotoğraflardan birinde şu mesaj yazıyordu: “Patti, harika kız arkadaşıma iyi şanslar. Birlikte geçirdiğimiz güzel zamanları asla unutma. Umarım, birbirimizden ayrı da düşsek her zaman arkadaş kalabiliriz. Bonnie, ’56.”

Etiketler: »
145 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?