logo

Michael Jordan Kobe Bryant ve kızı için düzenlenen törende ağladı.

Michael Jordan Kobe Bryant ve kızı için düzenlenen törende ağladı.

Geçirdiği helikopter kazasında hayatını kaybetmesiyle bütün dünyayı yasa boğan Los Angeles Lakers’ın efsane oyuncusu Kobe Bryant ve kızı Gianna Bryant için anma töreni düzenlendi. Törende Kobe’nin eşi Vanessa Bryant duygusal bir konuşma yaparken, bir başka efsane basketbolcu Michael Jordan ise konuşma yaparken gözyaşlarını tutamadı.Helikopter kazasında yaşamını yitiren Kobe Bryant ve Gianna Bryant için anma töreni düzenlendi.

 

Törenin başında Kobe Bryant’ın eşi Vanessa Bryant duygusal bir konuşma gerçekleştirdi ve gözyaşlarını tutamadı. Vanessa Bryant, “Tanrı, onların bu dünyada birbirlerinden ayrı kalamayacaklarını biliyordu. Onları evimizden birlikte aldı. Bebeğim, Gigi’mize iyi bak… Biz hala en iyi takımız.” dedi. NBA’in yaşayan efsanesi Michael Jordan da yaptığı konuşmada, “Kobe ölünce benim de içimde bir parçam öldü” dedi.

HELİKOPTER ŞİRKETİNE DAVA

Öte yandan,  Kobe Bryant’ın eşi Vanessa Bryant, helikopter şirketi Island Express Helicopters’a dava açtı. Bryant, Los Angeles’ta açtığı davada şirketi “ihmal sonucu ölümlere sebebiyet vermekle” suçladı.

 

 

Etiketler: »
203 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?