logo

KORONAVİRÜS NEDENİYLE PAYİTAHT DİZİSİNİN ÇEKİMLERİ DURDURULDU

KORONAVİRÜS NEDENİYLE PAYİTAHT DİZİSİNİN ÇEKİMLERİ DURDURULDU

TRT ekranlarında yayınlanan Abdülhamit adlı dizinin çekimlerine sebebiyle ara verildiği duyuruldu.

Başrollerini Bülent İnalÖzlem Conker, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Can Sipahi, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gözde Kaya ve Duygu Gürcan‘ın oynadığı Payitaht Abdülhamit dizisinin çekimlerine ara verildi.

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan koronavirüs salgını, 8 bin 800'den fazla kişinin ölümüne sebep oldu. Aktif olarak 218 bin insana sirayet eden virüs, Türkiye'ye de sıçradı. Ölümcül virüsün 2 vatandaşımızın hayatını kaybetmesiyle etkisi göstermesiyle ülkemizde önlemler had safhaya çıkarıldı. Önlemler kapsamında birçok dizinin çekimlerine de ara verildi. Savaşçı, Bir Annenin Günahı ve Hekimoğlu‘nun ardından Payitaht Abdülhamit dizisinin çekimleri de durduruldu.

Dizinin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada “Koronavirüs salgınından korunabilmek için gerekli önlemleri mutlaka almalıyız. Bizler de geçici olarak Payitaht Abdülhamit dizimizin çekimlerine ara veriyoruz. Gerekli önlemleri alarak sağlıklı bir şekilde en kısa zamanda buluşmak dileğiyle” denildi.

Etiketler: » »
1108 Kez Görüntülendi.
e-ticaret paketleri
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?