logo

Köpek diye aldı tilki çıktı

Köpek diye aldı tilki çıktı

ÇİN’de yaşayan cins köpek meraklısı Wang isimli bir BAYAN , köpek sahibi olmak için barınağa gitmek yerine petshopa gitti ve sonrasında inanılmaz bir ŞEY  başına geldi. Petshop’tan Japon Spitzi cinsi köpek yavrusunu geçen Temmuz ayında 140 pound’a (814 TL) alan kadın aylar geçtikten sonra gerçeği fark edince hayatının şokunu yaşadı.

Köpek değil tilki

Wang, beyaz yavru köpeğin aylar içinde bir kez bile havlamadığını fark etti. Hayvan 3 aydan sonra köpek maması yemeyi de bırakınca Çinli kadın bir gariplik olduğunu anladı. Wang hayvanın büyüme süreciyle ilgili, “Üç aylıkken kürkü daha kalınlaştı ve yüzü sivrileşti. Kuyruğu normal bir köpeğinkinden daha uzundu. Diğer evcil köpekler benim hayvanımdan çok korkmuş gibi görünüyordu” dedi. Daha sonra hayvanını bir uzmana gösteren Wang, aldığı köpeğin aslında bir tilki olduğunu öğrendi.

Hayvanat bahçesine verildi

Wang köpeğinin aslında tilki olduğunu öğrendikten sonra daha iyi bir hayatı olsun diye hayvanı Hayvanat Bahçesi’ne verdi. Bir ay boyunca kontrolü yapıldıktan sonra hayvanat bahçesine kabul edilecek olan 30 santimetrelik tilkinin daha fazla büyümesi bekleniyor.

Etiketler: »
1221 Kez Görüntülendi.
e-ticaret paketleri
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?
#

Köpek diye aldı tilki çıktı” için 1 yorum

  1. Ahmet cuvaloglu : diyor ki:

    İyiki inek cikmadi 😂😂😂