logo

Gökyüzü Tanrıyı Görmeyelim Diye Hükümet Tarafından Yapılmış Bir Kalkan

Gökyüzü Tanrıyı Görmeyelim Diye Hükümet Tarafından Yapılmış Bir Kalkan

Covid-19 aşılarını sabote eden eczacı: Dünya düz, gökyüzünü hükümet Tanrı görülmesin diye yaptığına inanıyormuş.
ABD’de corona virüs salgınının bir aldatmaca olduğunu düşündüğü için yüzlerce doz Moderna aşısını kasıtlı olarak sabote eden Wisconsinlı eczacının, dünyanın düz olduğuna ve gökyüzünün aslında “hükümetin insanların Tanrı’yı görmesini engellemek için yerleştirdiği bir kalkan olduğuna” inandığı ortaya çıktı.
Geçtiğimiz günlerde ABD’de bir eczacı, Covid-19 aşısının insanlara zarar verdiği inancıyla, yüzlerce doz aşıyı soğuk hava deposundan çıkardığını itiraf etmiş, Wisconsin eyaletinin Grafton bölgesinde yaşayan 46 yaşındaki Steven Brandenburg, eczanedeki iki gece vardiyasında, 570 doz içeren 57 Moderna aşı tüpünü saatler boyu dışarıda sakladıktan sonra yeniden soğuk hava deposuna koymuştu.
“Başka insanların ölüm tehlikesi veya bedensel hasar görmesi riskini gözetmeksizin tüketici ürünlerine müdahalede bulunmakla” suçlananan eczacı Steven Brandenburg’un, FBI tarafından gizliliği yakın zamanda kaldırılan ve Daily Beast gazetesi tarafından ele geçirilen arama belgesine göre, soruşturma bürosunun, Steven Brandenburg’un aralık ayı sonlarında tutuklandığında ele geçirilen bir iPhone, bir dizüstü bilgisayar ve bir USB cihazını analiz etmek için izin talep ettiği görüldü.
FBI Özel Ajanı Lindsay Schloemer tarafından federal mahkemeye yapılan arama emri başvurusu, Brandenburg’un sanrılarının koronavirüs gerçeğinden şüphe duymanın çok ötesine geçtiğini gözler önüne serdi.

‘MİKROÇİPLİ AŞILAR İNSANLARI KISIRLAŞTIRACAK’

Eczacının iş arkadaşı dedektiflere, Brandenburg’un “mikroçipli” aşıların “insanları kısırlaştıracağı” konusunda ısrar etmekle kalmadığını, etrafındaki fiziksel dünyanın aslında göründüğü gibi olmadığına da ikna olduğunu söyledi.

26 sayfalık belgeye dayandırılan habere göre Brandenburg, “Dünya düz. Gökyüzü gerçek değil, daha ziyade insanların Tanrı’yı ​​görmesini engellemek için hükümet tarafından yerleştirilmiş bir kalkan. Kıyamet Günü geliyor” ifadelerini kullandı.

1574 Kez Görüntülendi.
e-ticaret paketleri
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?
#

Gökyüzü Tanrıyı Görmeyelim Diye Hükümet Tarafından Yapılmış Bir Kalkan” için 1 yorum

  1. 3yorhan : diyor ki:

    Bu eczacı Steven Brandenburg abimiz büyük adammış doğrusu.