logo

21 Mart 2020

Korona Virüsü 15 Yıl Önce Yazılmış

Korona Virüsü 15 Yıl Önce Yazılmış

Dünya koronavirüs ile mücadelesini verirken 2005 yılında basılan Kehanetler kitabı sosyal medyanın gündemine oturdu. Acaba korona virüsü planlı bir saldırı mı? Yoksa komplo mu?

Kehanetler kitabı corona virüsü bildi. Sylvia Browne, Dean Koontz kitapları ve Nostradamus, Baba Vanga kehanetleri

Dünyada büyük çaplı bir felaket yaşandığında akla gelen iki isim Baba Vanga ve Nostradamus yine gündemde. İki kahininde corona virüsü yüzyıllar evvel bildiği ortaya çıktı. Kehanetler sadece bununla sınırlı değil… Bugün herkes ‘Kehanetler’ kitabını konuştu. Sosyal medyada yayılan bir video, ABD’li medyum Sylvia Brown ile Lindsay Harrison’ın 15 yıl önce kaleme aldığı Kehanetler kitabında corona virüsü benzeri bir salgından bahsettiğini ortaya koydu. Zira görünce şaşıp kalmamak elde değil. Öte yandan ABD’li yazar Dean Koontz’un 1981 yılında yazdığı ‘Karanlığın Gözleri’ ve 2013 yılında hayatını kaybeden Amerikalı medyum ve yazar Sylvia Brown tarafından bundan tam 12 yıl önce, 2008’de yazılan ‘Günlerin Sonu’ (End of The Days) kitabı da koronavirüsü tahmin etmiş. Bunun yanında kült dizi The Simpson’ın da koronaya itafen bir bölümü olduğu ortaya çıkmıştı.

KEHANETLER KİTABINDAN DİKKAT ÇEKEN SATIRLAR

Kitabın 210. sayfasında şu ifadeler geçiyor:

“2020’lerde, akciğerleri ve bronşları ciddi oranda etkileyen, tedaviye ise zalimce direnen zatürre benzeri bir hastalığın patlaması nedeniyle ortalıkta ameliyat maskeleri ve plastik eldivenlerle dolaşan çok daha fazla insan göreceğiz. Hastalık hakkında kafa karıştırıcı olan şey ise; bir kış boyunca müthiş bir paniğe yol açtıktan sonra, on yıl içerisinde hem sebeplerini hem de tedavisini gizemli bırakarak tamamen ortadan kaybolması olacak.

Pek çok kişi kitaptaki bu kısa pasajdan yola çıkarak, dünyayı etkilemeye devam eden koronavirüs salgınını, kitaptaki durumla bağdaştırdı.

Etiketler: » » » » » »
248 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?